Zapowiedź nowego wykroju – Biustonosz Daisy

Już od dawna chodził za mną nowy projekt biustonosza na fiszbinie i o to jest! Chciałam stworzyć wykrój, który będzie nadawał się do wysokich fiszbin, ale również będzie łatwy do przemodelowania na niższe. Zależało mi również na tym, by ładnie formował piersi, zniwelował uciekanie ich na boki, a przy tym miał właśnie duże możliwości dopasowania do własnych preferencji.

Poprzez użycie różnych materiałów, możemy osiągnąć inne efekty modelowania i zbierania piersi, jest przez to konstrukcją dającą duże możliwości w wielu aspektach. Ostateczna jego forma powstawała przez przemodelowanie i dopasowywanie podstawowej konstrukcji na klasyczny biustonosz z fiszbiną, a takie modelowanie możecie zobaczyć na Instagramie, ponieważ zapisałam je w wyróżnionych relacjach.

Biustonosz będzie przygotowany do wykończenia mostka z nakładającymi się na siebie gumami obszywkowymi w stylu gothic arch, więc będzie to idealny trening nowych umiejętności. Jedynie co bym zmieniła w tym odszyciu, to jakość gum ramiączkowych. Niestety po wszyciu okazały się tak bardzo elastyczne, że muszę je wymienić lub zdecydowanie skrócić. Przy ich elastyczności muszę kroić krótsze niż standardowo robię to dla siebie. A, i dodałabym chyba boczne fiszbiny, ponieważ tunel naszyty na szew boczny jest bardzo miękki i lubi się falować, więc zdecydowanie wykorzystam taką stabilizację, która na co dzień mi nie przeszkadza.


Bardzo chętnie przyjmę wszelkie propozycje nazwy dla nowego wykroju, ale od razu uprzedzam, że premiera raczej we wrześniu, no i będę szukała testerek.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry