Poznajmy się!

Nazywam się Klaudia Prusińska. Z wykształcenia jestem krawcową, technologiem przemysłu mody, nauczycielem oraz specjalistą ds. zarządzania zasobami ludzkimi. By wyspecjalizować się w szyciu i konstrukcji bielizny ukończyłam różne szkolenia w tym kierunku.  Dla podwyższenia swoich kwalifikacji w dziedzinie bielizny, ukończyłam także szkolenie braffitingowe u międzynarodowej ekspertki braffitingu Izabeli Sakutovej. Poprzez swoją działalność, chcę inspirować do tworzenia i szycia pięknych, praktycznych i wygodnych rzeczy.

Szycie jest dla mnie przygodą, dzięki której każdorazowo uczę się czegoś nowego. Chcę stworzyć miejsce, w którym zgromadzę ludzi z pasją do szycia i konstrukcji. Osobiście pasjonuje mnie proces powstawania konstrukcji odzieżowych oraz projektowanie bielizny.

Po kilku latach szukania własnej krawieckiej drogi, przekonałam się, że szycie i konstrukcja bielizny to jest to co kocham. Jest to ta dziedzina krawiectwa, którą chcę zgłębiać i uczyć się każdej nowej rzeczy. 

Krawiectwo to dla mnie ogromna lekcja cierpliwości, pokory i samodyscypliny. Ten zawód daje mi ogromną siłę i wiarę w siebie ponieważ wiem, że jestem w stanie stworzyć coś od pierwszej kreski ołówka, po konstrukcje oraz szycie. Zobaczyć fantastyczny efekt końcowy, to dla mnie ogromna nagroda.

Moja pracownia jest oficjalnie wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.14/00008/2022. Wszystkie materiały szkoleniowe, produkty oraz kursy są przygotowane na podstawie mojego doświadczenia, a także specjalistycznej literatury z dziedziny krawiectwa i konstrukcji odzieży.

Prowadzę pierwszy i jedyny blog w Polsce, w całości poświęcony szyciu i konstrukcji bielizny www.klaudiaprusinska.pl. Od 2015 roku dzielę się na nim wiedzą z zakresu krawiectwa. Obecnie wpisy blogowe kontynuuję na obecnej stronie www.szyciebielizny.pl.

2017 rok to nie tylko mocny rozwój bloga, ale również rok powstania pierwszej i jedynej grupy wsparcia na Facebooku o szyciu i konstrukcji bielizny.

W 2018 roku blog uzyskał pierwsze miejsce w konkursie na Szyciowy Blog Roku w kategorii Osobowość.  

W 2020 roku stworzyłam pierwszy w Polsce kurs szycia biustonosza na fiszbinie, który okazał się dużym sukcesem.

Jeżeli masz pytania, chcesz się doradzić, po prostu porozmawiać lub masz dla mnie propozycje współpracy – zachęcam do kontaktu poprzez e-mail kontakt@klaudiaprusinska.pl.

Zobacz moją pracę zza kulis

Jak pracuję?

W 95% pracuję zdalnie, dlatego każde ewentualne spotkanie musi być zaplanowane wcześniej i wstępnie omówione. Godziny i dni mojej pracy są nieregularne, jednak na wszelkie zapytania staram się odpowiadać na bieżąco. Praca koncepcyjna wymaga innego podejścia, dlatego kieruję się własnym trybem pracy.

Czego nie wykonuję? Nie wykonuję konstrukcji na zamówienie, stopniowania oraz prowadzenia całego procesu produkcji czy doradztwa produkcyjnego.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania proszę napisz na: kontakt@klaudiaprusinska.pl.

Kontakt mailowy jest zawsze najskuteczniejszy.

Postaram się udzielić odpowiedzi w ciągu dwóch dni roboczych. 

Pozdrawiam,

Klaudia Prusińska

Opinie

Scroll to Top