Strona główna

profilowe-strona-1-1.png

Szyję coś, czego nie widać

Pasjonuje mnie proces powstawania konstrukcji odzieżowych oraz projektowanie bielizny, strojów sportowych i kąpielowych. Po kilku latach szukania własnej krawieckiej drogi przekonałam się, że szycie i konstrukcja tego asortymentu to jest to, co kocham najbardziej.

Jeżeli prowadzisz swoją pracownię i szyjesz bieliznę dla klientek, możesz zlecić mi stworzenie szablonów krawieckich. Przyjmuję również zlecenia na digitalizację szablonów papierowych na pliki do druku.

Kurs szycia braletów

Dołącz do kursu i uszyj ponad 7 różnych projektów!

Znajdziesz u mnie

Kursy szycia

Przejrzyj moją ofertę kursów szycia online na platformie kursowej. Możesz uszyć biustonosz z fiszbiną, bralety oraz majtki chłonne. Dostęp jest zawsze bezterminowy, przerabiasz kurs kiedy chcesz.

Wykroje do szycia

Sprawdź jakie bieliźniane płatne i darmowe wykroje, możesz pobrać z mojego sklepu. Już niedługo pojawią także wykroje na stroje kąpielowe, stroje sportowe oraz ubrania na co dzień. 

Grupa wsparcia

Dołącz do jedynej w Polsce grupy o szyciu bielizny. Jest to miejsce, które łączy osoby pasjonujące się tą dziedziną krawiectwa oraz chcących nauczyć się szyć czy konstruować bieliznę.

Ostatnio na blogu

Bieliźniane podstawy: Jak wszyć gumę obszywkową - Odcinek 2

Zapraszam Cię na kolejny odcinek z cyklu „Bieliźniane podstawy”, w którym dowiesz się, jak przy użyciu domowej maszyny do szycia zacząć tworzyć bieliznę, stroje kąpielowe i sportowe. Co jakiś czas, będą ukazywać się lekcje dotyczące wybranego zagadnienia z wymienionych dziedzin. W tej lekcji pokażę Ci drugi ze sposobów na wszywanie gumy obszywkowej. Dowiesz się, jakie stopki wykorzystywać do szycia gumy,…

Zapowiedź nowego wykroju – Biustonosz Daisy

Już od dawna chodził za mną nowy projekt biustonosza na fiszbinie i o to jest! Chciałam stworzyć wykrój, który będzie nadawał się do wysokich fiszbin, ale również będzie łatwy do przemodelowania na niższe. Zależało mi również na tym, by ładnie formował piersi, zniwelował uciekanie ich na boki, a przy tym miał właśnie duże możliwości dopasowania do własnych preferencji. Poprzez użycie…

Zapisz się na bezpłatny newsletter i odbierz 10% zniżki na zakupy!*

.

*Zapisuję się do newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych opisanej w Polityce Prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zgodę wycofać.

Scroll to Top