O BLOGU

Mam na imię Klaudia i jestem pasjonatką. Chcę inspirować do tworzenia i szycia pięknych rzeczy. Szycie jest dla mnie przygodą, dzięki której każdorazowo uczę się czegoś nowego.

Chcę stworzyć miejsce, w którym zgromadzę ludzi z pasją i perfekcjonizmem związanym z szyciem. Pasjonuje mnie proces powstawania konstrukcji odzieżowych oraz projektowanie bielizny.

Po trzech latach szukania własnej krawieckiej drogi, przekonałam się, że szycie bielizny to jest to co kocham. Jest to ta dziedzina szycia, którą chcę zgłębiać i uczyć się każdej nowej rzeczy. Ukończyłam kurs konstrukcji i szycia bielizny w Warszawie, żeby doskonalić swoje umiejętności i usystematyzować posiadaną wiedzę.

Dlatego też, pragnę przekazywać zdobytą wiedzę, tworząc pierwszą w Polsce grupę na Facebookuzwiązaną z szyciem bielizny. Dołączając do grupy, możesz spotkać się z wieloma dziewczynami, które tak jak ja i Ty zainspirowane są po to by tworzyć i szyć bieliznę. Piszę “dziewczynami” dlatego, że grupa jest stworzona przez kobietę dla kobiet. Dbam o to, by każda z nich czuła się komfortowo i bez skrępowania mogła zapytać o problemy dotyczące doboru szytej na własne wymiary bielizny.

Możesz w grupie zadawać pytania, polecać linki czy pokazywać swoje prace. W grupie jak i na blogu znajdziesz również darmowe wykroje, które wyszperałam specjalnie dla Ciebie z zasobów internetu i zgromadziłam w jednym miejscu. Zapraszam Cię w to magiczne miejsce, które zgromadziło już ponad 2600 osób.

PS.  Jedno marzenie zrealizowane – ukończyłam kurs szycia i konstrukcji bielizny w pracowni ultraMaszyna w Warszawie!

PS. 2 Kolejne marzenie zrealizowane, blog został nagrodzony główną nagrodą w konkursie na Szyciowy Blog Roku 2017 w kategorii Osobowość!