Koncepcje projektów

Nie potrafisz rysować, potrzebujesz wspólnie zrobić burzę mózgów czy po prostu chcesz mieć lepiej opracowany projekt swojej wstępnej koncepcji dla konstruktora, pomogę Ci w każdej z tych kwestii. Na tej stronie możesz zobaczyć przykładowe realizacje koncepcji oraz styl mojej pracy. Projektując modele wykorzystuję narzędzia takie jak iPad Pro, Apple Pencil oraz Adobe Illustrator. Te narzędzia pozwalają mi uzyskać bardzo dobrą jakość ilustracji.

Jak pracuję?

Po kontakcie z Twojej strony, wypytam Cię o najważniejsze założenia projektu. Poproszę o wstępne szkice (nie przejmuj się jeżeli nie potrafisz rysować, nikogo nigdy nie oceniam), przydadzą się tablice inspiracji z faktur, kolorów, innych fasonów, a nawet opis klimatu w jakim widzisz swoją kolekcję. 

Gdy otrzymam wszystkie potrzebne informacje, robię wstępny szkic ołówkiem do akceptacji. Następnie według wytycznych przystępuję do projektowania i rysowania kolekcji. Mogę również wykorzystać Twoje materiały, na przykład konkretną koronkę w Twoim projekcie, ponieważ jestem w stanie przenieść ją do programu i wykorzystać jej wzór.

Po otrzymaniu projektu, możesz wprowadzić w każdym z nich dwie poprawki, które nie wpływają na całkowitą zmianę koncepcji, cięć czy fasonu. Jeżeli wszystko się zgadza, przesyłam Ci gotową, opisaną kolekcję wraz z kolorystyką i wykorzystanymi materiałami.

Instagram

Po kolejną dawkę inspiracji, zapraszam na Instagram @szyciebielizny!

Scroll to Top