„Super T-shirt” czyli druga książka Agnieszki Tylak w której mam przyjemność się pojawić

Nigdy nie sądziłam, że prowadzenie bloga da mi tak wiele możliwości samorealizacji. Kiedy Agnieszka Tylak z Papavero napisała do mnie w sprawie jej drugiej książki, byłam w szoku! Właśnie dostałam propozycję pojawienia się w najnowszej książce  pt. „Super T-shirt”. Dla mnie, jest to niezwykła publikacja. Dająca rozwinąć skrzydła.

Książka Agnieszki, dedykowana jest dla osób początkujących w szyciu, a także dla tych, którzy chcą nauczyć się modelowania. Znając styl i umiejętność przekazywania wiedzy autorki, z pewnością przeprowadzi czytelnika przez każdy etap, aż do powstania gotowego ubrania. Moim zadaniem było uszycie jednego modelu, a będzie ich uwaga – 45! W samej książce znajdą się nie tylko modele damskie, ale także męskie i dziecięce. Wyobraźcie sobie 101 modeli do przetestowania – będzie to idealna pozycja na jesienne i zimowe szycie. Jednak skąd wezmą się te wszystkie modele do uszycia? Właśnie z tytułowego wykroju na T-shirt. Agnieszka chce pokazać, jak z takiej bazy można wymodelować wiele kreacji.

Mój model – Nocna Uniwersalna, został uszyty z lejącego i cienkiego jersey’u wiskozowego. Jest wygodny, sprawdzi się zarówno nocą jak i latem. Moim ulubionym elementem tego kroju są ramiączka. Można połączyć je bezpośrednio ze sobą albo wykorzystać do tego inne dodatkowe elementy. Ja pokusiłam się o satynowe wstążki, które ułatwiają zdejmowanie w wersji nocnej, ale również dodają niezwykle romantycznego charakteru. Uwielbiam w niej również wycięcie na plecach. Jest tak bardzo moje…

Moją szyciową działką, jest wszystko to co kręci się wokół bielizny. Dlatego zdecydowałam się przedstawić Wam właśnie taki model koszulki nocnej. Nocnej, ale uniwersalnej, bo ten model może być bazą także do letnich i zwiewnych sukienek noszonych na co dzień. Samej książki możecie spodziewać się w przedsprzedaży na przełomie października i listopada – mam nadzieję, że jak najszybciej trafi w Wasze ręce. Ja już nie mogę się doczekać!

Zapraszam Was na stronę Papavero – będziemy tam razem oczekiwać na książkę!

2 thoughts on “„Super T-shirt” czyli druga książka Agnieszki Tylak w której mam przyjemność się pojawić”

  1. Cześć,
    Ojej, jeszcze nie uzbierałam funduszy na pierwszą książkę Agi a tu już druga! Ojej, muszę jakoś mężowi podsunąć pomysł na prezent 😉
    Gratuluję okazji wzięcia udziału w tym projekcie. To super sprawa!
    Pozdrawiam
    Kasia

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top