MAŁE SUKCESY SĄ DLA MNIE WIELKIM ROZWOJEM

Trzy miesiące ciężkiej pracy, zaowocowały powstaniem zestawów dla sklepu Dresówka. Cieszę się jak dziecko, bo jest to coś realnego, coś co stworzyłam samodzielnie od początku do końca. 

Coś dzięki czemu, będzie można zacząć przygodę z szyciem bielizny. Zestawy dzięki którym nie trzeba zastanawiać się jaki kupić materiał, jakie wybrać wykończenie, skąd wziąć wykrój. 

Dlaczego jest to spełnienie moich marzeń? Dlatego, że mam pewien plan na rozwój bloga, chcę dzielić się wiedzą, która nie jest popularna w szyciowej blogosferze. Działam w ogromnej niszy, która staje się coraz bardziej zauważalna.

Płatne zestawy do kupienia nie są jedynym sposobem na dzielenie się wykrojami dla moich czytelników. Znaczna większość będzie po prostu darmowa. A to dlatego, że kocham to co robię!

Zerknij jeszcze raz na zestawy do uszycia bielizny. Do wyboru masz kilkanaście materiałów oraz możesz dopasować zestaw rozmiarów idealnie pod siebie lub dla kogoś komu chcesz uszyć taką bieliznę. Do wybory masz męskie bokserki oraz damskie figi, oba wykroje są dostępne w rozmiarówce od XS do XXL.

Być może będzie to idealny prezent na nadchodzące Walentynki?

Same wykroje powstały na bazie sprawdzonych przeze mnie konstrukcji, opracowanej osobiście rozmiarówki, a wszystko to w dopieszczonym pliku graficznym tak by druk, łączenie kartek oraz korzystanie z wykroju nie sprawiały trudności.

Mam nadzieję, że spodoba Ci się efekt mojej ciężkiej pracy, bo baaaardzo się stresuję <3

PS. Na blogu sklepu Dresówka, są już dostępne tutoriale z szycia damskich fig i męskich bokserek.

3 thoughts on “MAŁE SUKCESY SĄ DLA MNIE WIELKIM ROZWOJEM”

 1. Szyciownik Kurs Szycia Online

  Cześć,
  Gratulacje!! Ale się cieszę, mega! Powodzenia! Oby pojawiło się jeszcze więcej wykrojów 🙂
  I też wpadłam na pomysł walentynkowych bokserek, ale ciii 😉 jeszcze mi odrobinę zostało, żeby je skończyć.
  Pozdrawiam,
  Kasia

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top