RYSOWANIE KONSTRUKCJI W PROGRAMIE SEAMLY 2D

Parę dni temu na moim kanale YouTube, miał premierę drugi film z serii poradników z obsługi programu do tworzenia konstrukcji odzieżowych – Seamly 2D. Dzisiaj chciałabym w tym poście, przybliżyć Ci zawartość tego filmu. Myślę, że po dokładnym jego obejrzeniu, będziesz już w stanie tworzyć samodzielne konstrukcję w tym oprogramowaniu.

 

Czego dowiesz się w tym odcinku?

 

W tym odcinku dowiesz się, jak od podstaw stworzyć konstrukcję, jak tworzyć nowe linie oraz nowe punkty konstrukcji, jak wyznaczać poprawne formuły do obliczenia długości danego odcinka. Dowiesz się również jak wyznaczyć łuki w konstrukcji oraz jak je edytować, a także jak na wyznaczonych wcześniej łukach oznaczać odcinki dowolnej długości.

 

Co dalej?

 

W kolejnej części tutoriali, pokażę Ci jak wyodrębnić stworzoną konstrukcję do gotowych linii wykroju, jak oznaczyć etykiety na danej części wykroju oraz jak oznaczyć zapasy na szwy. Z pewnością to nie koniec poradników! Na końcu zostawiłam proces drukowania stworzonego wykroju. Natomiast poprzednią część znajdziesz TUTAJ.

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top