sierpień 2018

ETYKIETY, ZAPASY NA SZWY – CZYLI OZNACZAMY WYKRÓJ W SEAMLY 2D

Witajcie! Kto czekał na kolejną część poradnika z obsługi programu do tworzenia konstrukcji odzieżowych – Seamly 2D? A więc dzisiaj jest już dostępna na moim kanale YouTube – Szycie Bielizny. Jest to już przedostatni tutorial. Jeżeli będzie taka potrzeba oczywiście mogę stworzyć kolejne materiały wideo wyjaśniające kwestie, które sprawiają trudności.

JAK SZYĆ GUMĘ OBSZYWKOWĄ

Guma obszywkowa to jeden z wielu elementów wykorzystywanych przy procesie szycia bielizny. Jest to jeden z popularniejszych sposobów na wykończenie bieliźny. Sama chyba najczęściej używam tego sposobu do ozdobienia nowo powstałego biustonosza czy majtek. Jednak jak wygląda samo szycie takiej gumy? Jak osiągnąć najlepszy efekt? Jakich ściegów użyć?

RYSOWANIE KONSTRUKCJI W PROGRAMIE SEAMLY 2D

Parę dni temu na moim kanale YouTube, miał premierę drugi film z serii poradników z obsługi programu do tworzenia konstrukcji odzieżowych – Seamly 2D. Dzisiaj chciałabym w tym poście, przybliżyć Ci zawartość tego filmu. Myślę, że po dokładnym jego obejrzeniu, będziesz już w stanie tworzyć samodzielne konstrukcję w tym oprogramowaniu.

Scroll to Top