A MOŻE BY TAK… USZYĆ SOBIE STANIK? WYWIAD DLA STANIKOMANII

 

Pewnego dnia coś zrobisz, coś zobaczysz albo wpadniesz na pomysł, który pozornie pojawi się znikąd. I poczujesz, że coś w tobie drgnęło, jakieś ciepło w piersi. Kiedy tak się stanie, nie wolno ci tego zignorować. Otwórz umysł i podążaj za tym pomysłem. Podtrzymuj płomień. A wtedy na pewno znajdziesz swój ogień.

Beth Hoffman (z książki Lato w Savannah)

Powyższe słowa idealnie odzwierciedlają moment, w którym po 3 latach szycia różnych rzeczy, uzmysłowiłam sobie,  ze szycie bielizny to mój ogień w sercu. Dlatego też, bardzo mi miło i jestem wzruszona, kiedy ktoś interesuje się moją twórczością, kiedy chce pokazać mnie szerszej publiczności. Bo to co robię nie jest dla mnie nieistotne. Szycie bielizny to jeden z elementów życiowych puzzli, które tworzą całość.

Jeżeli interesują Was nowinki ze świata bielizny, promocja braffitingu czyli dobrze dobranych biustonoszy, zerknijcie na Stanikomania.pl. Jest to miejsce z cudowną energią i pasją. Jest to właśnie ten ogień, który tworzy #ciałopozytywność wśród kobiet.

 

LINK DO WYWIADU – https://stanikomania.pl/a-moze-by-tak-uszyc-sobie-stanik-wywiad-z-klaudia-prusinska-autorka-bloga-o-szyciu-bielizny/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top