SZYCIOWY BLOG ROKU 2017 OSOBOWOŚĆ

at
szycie-bielizny-wygrana

Zakładając tego bloga, prawie co tydzień mówiłam mężowi, że spełnieniem jednego z moich marzeń byłaby wygrana w konkursie na Szyciowy Blog Roku. Postawiłam więc wszystko na jedną kartę. Skupiłam się na rozwoju siebie i bloga. Zaczęłam uczyć się tworzenia stron na bazie WordPressa, przeczytałam kilkanaście porad dotyczących tworzenia własnych motywów, pozycjonowania strony. Zaczęłam pracować nad lepszymi zdjęciami, aż w końcu kupiłam lustrzankę oraz obiektyw. Wszystko po to by być coraz lepszą. Bo przecież tak jak je się często oczami, tak blogi również ocenia się najpierw od strony wizualnej.

 

 

Siła jest w nas samych!

Jestem wdzięczna sobie za to samozaparcie, za dążenie do celu. Nagrodą jest wspaniały tytuł oraz równie wspaniała maszyna do szycia.  Wiem, że może chcielibyście więcej tematów związanych z szyciem bielizny. Jednak dzieląc obowiązki domowe, opiekę nad córką i prowadzenie bloga, nie zawsze jest to łatwe, ale udaje się to chociaż w minimalnym stopniu! Chciałabym Wam powiedzieć, że pragnę przejść na bieliźnianą stronę mocy i na tym skupić się na blogu. Oczywiście w domu szyję też resztę innych rzeczy niezwiązanych z bielizną, ale jednak to jest mój konik i chcę rozwijać się w tym kierunku. Mimo, że skończyłam kurs szycia i konstruowania bielizny to wiem, że jeszcze mnóstwo pracy i nauki przede mną.

 

 

Pragnę dzielić się z Wami!

Chcę by ta nauka, którą ja przyswajam dla siebie, była również dla Was dostępna na blogu. Dlatego na kanale YouTube Szycie Bielizny, rozpoczęłam serię filmów związanych z szyciem bielizny. Pierwszy dostępny film związany jest z Podstawowymi Ściegami do Szycia Bielizny. Z kolei skompresowana ściąga z filmu jest dla Was dostępna po zapisaniu się na Szyciowego Newslettera. Mam nadzieję, że również dołączyliście już do mojej grupy na Facebook, gdzie ponad 2200 dziewczyn, chce zacząć szyć bieliznę lub właśnie próbuje to robić i wychodzi im to cudownie!

 

 

Co dalej? Szycie Bielizny!

A więc pewnie zastanawiacie się co dalej? Będę dla Was na blogu, grupie, Instagramie i YouTube. Wszystkie te media społecznościowe staram się łączyć w jedną całość więc będę tworzyć, tworzyć i tworzyć! W realizacji są już dwa filmy, jeden związany z tym jak uszyć ramiączko do biustonosza. Zaś drugi film to jak uszyć worek do prania na bieliznę. Chcę dla Was jeszcze przygotować mini materiał o podstawowych dzianinach i tkaninach do szycia bielizny. Mam nadzieję, że kierunek w którym idę, przypadnie Wam do gustu i jeszcze raz dziękuję za wiele ciepłych słów po wygranej. Tyle osób trzymało kciuki, że miło zaskoczyłam się czytając te wszystkie komentarze! Dziękuję!