TUTORIAL YOUTUBE – KORONKOWE, MAJTKI

Na życzenie czytelniczek bloga i członków grupy Szycie Bielizny, wstawiam dość długi lecz skrupulatny film, dotyczący całego procesu szycia tego modelu majtek. Konstrukcja oraz realizacja jest mojego autorstwa. O całym procesie powstawania majtek możecie poczytać w poprzednim wpisie.

 

 

 

 

2 thoughts on “TUTORIAL YOUTUBE – KORONKOWE, MAJTKI”

  1. Tatiana Niemczyk

    Zachęcam do poprawienia ustawienia kamery aby było wycentrowane co robisz. Omówienie co robisz jest niezbędne.Jak zrobilas wykrøj…Oglądanie dlugiego fastrygowania bez widoczności co tak naprawdę fastrygujesz…za to pominięcie etapów szycia …frustrujace. Przymierzalnia dlluuuugie przed wycięciem szablonu a potem tej koronki bez żadnego słowa omówienia dezorientuje o co Ci chodzi….nad czym się tak zastanawiasz po co zmieniasz położenie, czym się kierujesz?
    Materiał wymaga zmontowania i dokrecenia wstawek mowionych wtedy będzie wartościowym torturialem .Zachęcam do pracy ♡

    1. Klaudia Prusińska

      Film został zrobiony z pełną świadomością po konsultacji z dziewczynami z mojej grupy. Wyraziły chęć na taki film, więc jest. Jest to pierwszy film ogólny który pokazuje w szybkim tempie szycie, jedynie co mogę zrobić to uzupełnić opis filmu o właśnie tą informację, tak by nikt nie poczul się sfrustrowany i materiał był wartościowy – gdyż kompletnie nie zgadzam się z Pani komentarzem 😊

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top