Miękka piżama z koronką

Szycie bielizny to nie tylko biustonosze i majtki, to także bielizna nocna. Dla odmiany postanowiłam, że uszyję zgrabną, a przede wszystkim wygodną, krótką piżamę. Powiem Wam, że już nie mogę się doczekać tych cieplejszych nocy, kiedy będę mogła ją założyć. Zmarźluch jestem dlatego musi swoje odleżeć w szafie – ale jest piękna prawda?

Pierwotnie miała być to wersja z długim rękawem, jednak pozostałam przy wersji krótkiej – co wydaje mi się lepszym rozwiązaniem. Zarówno koszulka jak i spodenki są uszyte z jersey’u.  Przepiękne nowe ptaszki od Miekkie.com, zakochać się można prawda? No i ta rubinowa czerwień! Nie byłabym sobą gdybym nie dodała koronki. I to był strzał w dziesiątkę, piżama nabrała lekkości i kobiecości. Spodnie wykroiłam o rozmiar za duże, gdyż chciałam mieć większe marszczenie w pasie oraz miały być szerszei luźniejsze do spania. Oba wykroje pochodzą od PattyDoo. Wykrój na spodenki jest darmowy i możecie pobrać je tutaj. Natomiast T-Shirt z wykończeniem w V możecie kupić tu. Kosztuje niewiele bo 2,99 euro, a w zamian dostajemy kilka wykończeń dekoltu i szeroki wachlarz rozmiarów. Jeżeli macie ochotę przetestować te dwa wykroje, bardzo je polecam – nie tylko na piżamy ale i na co dzień.

2 thoughts on “Miękka piżama z koronką”

  1. DomoweSzycie.pl

    Świetna piżamka 🙂 Faktycznie dzianina w ptaszkami jest urocza, ale pomysł na dodanie koronki do spodenek był strzałem w dziesiątkę! 😀

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top