Pierwsza grupa szycia bielizny – Facebook

at
Z wielkim entuzjazmem wkraczam w nowy świat. Chciałabym również zaprosić Was do mojego nowego miejsca. Pierwszej polskiej grupy na Facebook’u dotyczącej szycia bielizny.

Chcę przybliżyć Wam tę dziedzinę szycia i mimo, że nie jest popularna, wierzę, że zawiera się w niej mnóstwo kobiecej magii. Magii – dzięki której, My kobiety czujemy się na prawdę kobieco, romantycznie, tajemniczo i seksownie. Wszystko zależy od Nas. Nie jestem profesjonalistką, mam mnóstwo niezrealizowanych pomysłów, lecz chcę by to miejsce rozwijało się razem ze mną, było miejscem gdzie wspólnie będziemy się uczyć i rozwijać pasje.

 

 

W grupie znajdziecie kilka bloków tematycznych. Od inspiracji, polecanych książek, aż po spisy darmowych wykrojów czy tutoriali. Z czasem, będę chciała wprowadzić krótkie LIVE filmy dotyczące szycia wybranego tematu, a także sama tworzyć dla Was blogowe treści z których będziecie mogli czerpać wiedzę i inspiracje. Większość z tych rzeczy będzie można znaleźć na blogu tak, by wiedza była usystematyzowana i by łatwo było sortować treści.

 

Twórzmy to miejsce razem i razem się inspirujmy – DO ZOBACZENIA!